Спальный мешок с капюшоном "Peak" 200L ТМ Кемпинг
1 957 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4823082714995
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Спальник Peak можна розстібнути, збільшивши його ширину вдвічі, і таким чином використовувати як ковдру. Два таких спальних мішки можна з'єднати між собою в один великий двомісний спальник. Модель має спеціальний капюшон для більшого комфорту. Спальник пошитий з водостійкого матеріалу та має синтетичне набивання Ноllow Fibrе, яке добре тримає тепло та не пропускає вологу.
Знімний капюшон.
Внутрішній матеріал спальника ― Polyester SilkTouch.
У комплект входить компресійний чохол, що дозволяє транспортувати спальник максимально компактно.
| Вид спального мішка: | ковдра, з подушкою |
| Матеріал зовнішній: | поліестер 70D |
| Матеріал внутрішній: | поліестер SilkTouch 75D/100D |
| Утеплювач: | 200 г/м² Hollow Fiber |
| Температурні показники (комфорт/оптимальна/екстрим): | 15℃/+10℃/+0℃ |
| Розміри в розгорнутому вигляді: | 180+40х75 см |
| Розміри у чохлі: | 20х40 см |
| Блискавка: | ліва, з двосторонніми замками, з клапаном для захисту блискавки |
| Вага: | 1,4 кг |
| Комплектація: | компресійний чохол |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Додатково: | знімний капюшон |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кемпинг |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1400 г |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Особенности спальника | Водоотталкивающая пропитка, Съемный капюшон, Возможность состегивания, Компрессионный мешок, Спальник-одеяло |
| Расположение молнии спальника | Слева (L) |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Температура экстрима | 0 °С |
| Форма спальника | Одеяло с капюшоном |
| Цвет | Зелёный |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 15 град. |
| Количество слоев | 2 |
| Нижняя температура комфорта | 10 град. |
| Размеры | |
| Длина | 75 см |
| Ширина | 220 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Наполнитель | Холлофайбер |
Информация для заказа
- Цена: 1 957 ₴













