Спальний мішок-ковдра Кемпінг Peak 350 спеціально розроблений для прихильників кемпінгу та подорожей на авто в холодну погоду (пізня осінь, зима, рання весна). Його ключова особливість - надійний утеплювач Ноllow Fibrе з високою щільністю 350 г/м2.
Особливістю утеплювача є волокна у вигляді пружин, вони збільшують пружність спальника і здатність швидко відновлювати форму. Повітря між дрібними волокнами дозволяє полотну добре тримати тепло і повільніше остигати при низьких температурах. У порівнянні з іншими утеплювачами, Ноllow Fibrе відмінно тримає тепло, чудово переносить прання та з роками експлуатації не втрачає своїх теплоізоляційних властивостей.
Зовні спальник виконаний з Polyester 210T, міцного зносостійкого водовідштовхувального матеріалу, завдяки чому він менше страждає від підвищеної вологості середовища або конденсату в наметі, і довше залишається сухим. Всередині - ніжний до тіла гіпоалергенний Polyester SilkTouch, з приємним на дотик шовковистим покриттям.
Міжсезоння та перші заморозки - спальник забезпечить затишний сон навіть при температурі до -6, а у екстримальних умовах навіть до -15. У спеку його можна розстібнути, використовуючи як легку ковдру, а зістібнувши 2 таких спальники з лівою та правою блискавкою, ви отримаєте комфортний двоспальний мішок. Модель має спеціальний відстібний капюшон для більшого комфорту.
Анатомічний капюшон призначений для охоплення голови і захисту від холоду, такий капюшон має стяжку і додатковий обсяг, чим забезпечується надійне закривання ділянок голови, стяжка на капюшоні не дозволяє холодному повітрю проникнути всередину. Клапан з липучкою на комірі дозволяє закрити спальник герметично. Петлі для підвішування полегшать провітрювання спальника або сушку після прання.
Завдяки компресійному чохлу цей спальний мішок зручно зберігати, переносити та брати з собою в наповнену враженнями автоподорож.
Солодких снів у надзвичайних подорожах!
| Вид спального мішка: | ковдра з капюшоном |
| Матеріал зовнішній: | поліестер 210T W / R |
| Матеріал внутрішній: | поліестер SilkTouch 170Т |
| Утеплювач: | 350 г / м² Hollow Fiber |
| Температурні показники (комфорт/оптимальна/екстрим): | 10℃/-6℃/-15 °C |
| Розміри в розгорнутому вигляді: | 180+40 х 75 см |
| Розміри у чохлі: | 28 х 40 см |
| Блискавка: | права, з двосторонніми замками, з клапаном для захисту блискавки |
| Вага: | 1,8 кг |
| Комплектація: | спальний мішок, компресійний чохол |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Додатково: | знімний капюшон |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кемпинг |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1800 г |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Особенности спальника | Водоотталкивающая пропитка, Съемный капюшон, Возможность состегивания, Компрессионный мешок, Спальник-одеяло |
| Расположение молнии спальника | Справа (R) |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Температура экстрима | -15 °С |
| Форма спальника | Одеяло с капюшоном |
| Цвет | Зелёный |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 10 град. |
| Количество слоев | 2 |
| Нижняя температура комфорта | -6 град. |
| Размеры | |
| Длина | 75 см |
| Ширина | 220 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Наполнитель | Холлофайбер |
- Цена: 2 158 ₴









