Яскравий дизайн у поєднанні з компактністю і якістю дозволяють спальнику Rest вирізнятися серед аналогів. Особливістю моделі є те, що її функціональність не обмежується спальником. Завдяки спеціальній формі її також можна використовувати як ковдру, а з’єднавши два спальники Rest, можна збільшити розмір ковдри вдвічі.
Спальник-ковдру можна використовувати влітку, навесні та восени.
Внутрішній матеріал ― Polyester SilkTouch.
Блискавка з двома двосторонніми замками (ліва) і клапаном для захисту блискавки.
| Вид спального мішка: | ковдра, з подушкою |
| Матеріал зовнішній: | поліестер 190Т WR |
| Матеріал внутрішній: | поліестер SilkTouch 75D/100D |
| Утеплювач: | 250 г/м² Hollow Fiber |
| Температурні показники (комфорт/оптимальна/екстрим): | 15℃/+10℃/+0℃ |
| Розміри в розгорнутому вигляді: | 180+40х75 см |
| Розміри у чохлі: | 20х40 см |
| Блискавка: | ліва, з двосторонніми замками, з клапаном для захисту блискавки |
| Вага: | 1,35 кг |
| Комплектація: | компресійний чохол |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Додатково: | подушка для комфортного сну |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кемпинг |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1350 г |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Особенности спальника | Компрессионный мешок, Водоотталкивающая пропитка, Возможность состегивания, Спальник-одеяло |
| Расположение молнии спальника | Слева (L) |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Температура экстрима | 0 °С |
| Форма спальника | Одеяло |
| Цвет | Синий |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 15 град. |
| Количество слоев | 2 |
| Нижняя температура комфорта | 10 град. |
| Размеры | |
| Длина | 75 см |
| Ширина | 220 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Наполнитель | Холлофайбер |
Информация для заказа
- Цена: 2 120 ₴












