Спальный мешок летний легкий "Solo" 200L ТМ Кемпинг
1 473 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4823082714971
Якісна та доступна модель спального мішка Solo стане у пригоді під час весняно-літніх походів, відпочинку на природі або пікніків. Спальний мішок має спеціальний синтетичний утеплювач Hollow Fibrе. Це не лише хороший теплоізолятор; він також стійкий до стиснення, добре пропускає повітря і не набирає вологу.
Можна використовувати і як спальник, і як ковдру. Щоб застосовувати як ковдру, спальник потрібно попередньо розстібнути. Тоді ширина конструкції подвоїться і з'явиться додаткове місце для ще однієї людини.
Два спальники можна з'єднати в один великий двомісний спальник.
Від комах і вітру захищає блискавка з двома двосторонніми замками і клапаном для захисту від розстібання.
До комплекту входить компресійний чохол, який гарантує максимальну компактність при транспортуванні.
| Вид спального мішка: | ковдра |
| Матеріал зовнішній: | поліестер 70D |
| Матеріал внутрішній: | поліестер 70D |
| Утеплювач: | 200 г/м² HollowFiber |
| Температурні показники (комфорт/оптимальна/екстрим): | 25℃/+15℃/+3℃ |
| Розміри в розгорнутому вигляді: | 180х75 см |
| Розміри у чохлі: | 19х39 см |
| Блискавка: | ліва, з двосторонніми замками, з клапаном для захисту блискавки |
| Вага: | 1,04 кг |
| Комплектація: | компресійний чохол |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кемпинг |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1040 г |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Особенности спальника | Компрессионный мешок, Возможность состегивания, Спальник-одеяло |
| Расположение молнии спальника | Слева (L) |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Температура экстрима | 3 °С |
| Форма спальника | Одеяло |
| Цвет | Золотистый |
| Температурный режим | |
| Верхняя температура комфорта | 25 град. |
| Количество слоев | 2 |
| Нижняя температура комфорта | 15 град. |
| Размеры | |
| Длина | 75 см |
| Ширина | 180 см |
| Материал спальника | |
| Материал верха | Полиэстер |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Наполнитель | Холлофайбер |
- Цена: 1 473 ₴













