Thermo Chill 13 компактний легкий термобокс, з якісною внутрішньою ізоляцією. Стане надійним помічником для поїздок на природу, пікнік, пляж або ж у невеличку подорож за місто. Ізоляція термобоксу надовго збереже продукти охолодженими (або гарячими). При використанні акумуляторів холоду необхідний температурний режим може підтримуватися до 15 годин.
В моделі продумані деталі: герметична кришка, ручка для зручності транспортування, відлиті з пластику ніжки на дні (не ковзають на гладкій поверхні). Корпус виготовлений з якісних матеріалів, які стійкі до ультрафіолету, не вигорають і стійкі до інших зовнішніх впливів. Пластик покритий шаром, який захищає матеріал від подряпин та інших пошкоджень.
Ємність вертикально: 24 банки х 0.33 літри
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1.4 г |
| Время сохранения температуры | 15 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Пластик |
| Объем | 13 л |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термобокс |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Высота | 27.5 см |
| Глубина | 25.5 см |
| Ширина | 33 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 185 ₴










