Thermo Chill 26 – зручний пластиковий термобокс, який стане надійним помічником для ваших поїздок на природу та вилазок на пляж. Якісна внутрішня ізоляція термобоксу надовго збереже продукти охолодженими (або гарячими). При використанні акумуляторів холоду необхідний температурний режим може підтримуватися до 15 годин.
В моделі продумані деталі: герметична кришка, ручка для зручності транспортування, відлиті з пластику ніжки на дні (не ковзають на гладкій поверхні). Корпус виготовлений з якісних матеріалів, які стійкі до ультрафіолету, не вигорають і стійкі до інших зовнішніх впливів. Пластик покритий шаром, який захищає матеріал від подряпин та інших пошкоджень.
Ємність вертикально: 48 банок х 0.33 літри
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.8 г |
| Время сохранения температуры | 15 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Пластик |
| Объем | 26 л |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термобокс |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Высота | 38 см |
| Глубина | 33 см |
| Ширина | 42 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 912 ₴









