Альтернативне екологічне джерело енергії, що буде незамінним у найрізноманітніших ситуаціях. Портативна станція допоможе зарядити телефони, планшети, ноутбуки, смарт-годинники, фототехніку, музичні колонки, освітлювальні прилади, міні-холодильники, повітряні насоси, побутову техніку.
Це дуже зручно! Портативні зарядні станції Thermo Power Можуть заряджати інші прилади та заряджатися самі одночасно.
Вся необхідна інформація, хід основних процесів відображається на LED-дисплеї: рівень зарядки, кількість підключених пристроїв та ін.
Моделі мобільні та компактні,їх легко переносити та перевозити в багажнику авто, коли цього потребує ситуація.
Щиро бажаємо, аби всі негаразди скоріше закінчилися і зарядна станція стала девайсом для подорожей, наметового відпочинку, виїзді на рибалку, полювання і не лише.
Характеристики:
Ємність - 22.4 В, 50000 мА/год, 1120 Вт/год
Номінальна потужність - 1200 Вт
Пікова потужність - 2600 Вт
Тип батареї - Літій-залізо-фосфатна (LiFePO4)
Форма вихідного сигналу - Чиста синусоїда
Вхід постійного струму (основний) - CC/CV 25,5В/8А
Силовий роз'єм Anderson 1 - 18В~30В 8A макс
Силовий роз'єм Anderson 2 - 25В 22A макс
Вихід змінного струму (AC Output) - 230В 50Гц
Вихід USB - 5В/2,4А
Вихід QC 3.0 - 5В/3А, 9В/2А, 12В/1,5А
Вихід постійного струму (DC Output) - 12В/8А
Вихід "автомобільна зарядка" - 12В/8А
Вихід USB типу C (1) - PD 100 Вт: 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А
Вихід USB типу C (2) - PD 18 Вт: 5В/3А, 9В/3А, 12В/1.5А
Світлодіодний ліхтарик - 3 Вт
Габарити - 36,5 х 23,5 х 27 см
Вага - 14 кг
Працює при температурі - Від -10°C (14°F) до +40°C (104°F)
Гарантія - 1 рік
Комплектація - зарядна станція; адаптер змінного струму; автомобільний зарядний пристрій; кабель живлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thermo |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 50000 мА/ч |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | DC |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14000 г |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 365 мм |
| Ширина | 235 мм |
- Цена: 30 599 ₴






