Неймовірна модель від КЕМПІНГ, яка просто не може не сподобатися! Невагомий і зручний ланчбокс Mango преміум'якості стане для Вашого малюка справжнім символом любові та турботи. Рибні котлетки з корисним гарніром або домашній бургер — усі страви залишатимуться свіжими та гарячими понад 8 годин поспіль. А крутий принт можна розглядати безліч разів, знову й знову знаходячи якусь цікаву дрібничку.
Надійний ізотермічний відділ на 4 л упродовж 8 годин зберігатиме виняткову свіжість будь-яких продуктів, що вимагають спеціальних температурних умов. Можна не турбуватися про те, що гаряча запіканка охолоне, а живий йогурт зіпсується. Гаряче залишається гарячим, а холодне — холодним.
Внутрішня знімна поличка додасть ще більше зручності, даючи змогу оптимально розподілити вміст ланч-бокса. Фрукти й овочі не помнуться всередині, а десерт і основна страва можна розмістити окремо один від одного. Якщо в сумку потрібно покласти об'ємніший контейнер із їжею, то поличку можна компактно скласти одним рухом, за секунду звільнивши внутрішній простір.
Ланчбокс має і ручки, і регульований плечовий ремінь. Його легко та зручно носити із собою. А в складеному вигляді модель може поміститися навіть у невеликій сумочці.
Перевірено: яскравий колір сонячного манго та принт-розглядування гарантовано піднімуть настрій і не дадуть занудьгувати навіть у сумну хвилину!
Щоб не сталося, ланчбокс максимально довго залишається на вигляд як новий. Завдяки новітнім зовнішнім матеріалам колір і принт не псуються, не блякнуть на сонці та стійкі до забруднень.
Серветки або прилади можна покласти в окрему зовнішню кишеню на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кемпінг |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Термосумка |
| Вага | 350 г |
| Колір | Жовтий |
| Час збереження температури | 8 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 12 см |
- Ціна: 658 ₴







