У сучасному світі, коли все навколо біжить, кипить, несеться легко забути навіть про приймання їжі. Пропустити обід або перекусити впопухах у кафе — все це далеко від здорового харчування.
| Об'єм: | 5 л |
| Матеріал зовнішній: | полиэстер 600D |
| Матеріал внутрішній: | алюмінієва фольга |
| Матеріал ізотермічного відділу: | поліетиленова піна |
| Час збереження температури з акумуляторами холоду: | 8 год |
| Розмір: | 20х15х14 см |
| Вага: | 0,3 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кемпінг |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Термосумка |
| Вага | 350 г |
| Колір | Жовтий |
| Час збереження температури | 8 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴



