



Термосумка з кулером акумуляторами холоду Thermo IBS-10 Style 10
1 640 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4823082716388
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Ізотермічна сумка Thermo Style 10 IBS-10 - це надійний і компактний супутник для підтримання оптимальної температури продуктів у дорозі.
Зшита з високоміцного матеріалу - Nylon 70D. Сумка-холодильник складається з двох відділень: невеликого відділення в кришці, і основного, більш місткого. Це дає змогу розділити продукти.
Для максимальної зручності перенесення, сумка Thermo Style 10 IBS-10 оснащена плечовим ременем, який дає змогу носити її з легкістю.
ізотермічна сумка-холодильник на 10 л призначена для напоїв, продуктів, страв для походу, пікніка, роботи на виїзді; - створена для збереження вмісту холодним або гарячим упродовж тривалого часу;
- оперативний доступ до основного відділення всередині, а зовні передбачені застібні кишені для невеликих необхідних предметів у дорозі;
- здатна утримувати стабільну температуру до 12 годин (з акумуляторами холоду);
- забезпечена двома зручними ручками та наплічною шлейкою для комфортного перенесення;
- до комплекту постачання входить пара акумуляторів холоду по 150 мл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 920 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 10 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 25 см |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 640 ₴



